Plotery tnące Summa SC - plotekspert.pl

Plotekspert
Plotekspert
Przejdź do treści

Plotery tnące Summa SC

Plotery/Urządzenia > Plotery tnące
Plotery tnące SUMMA SC SERIES

SummaCut SC SERIES to maszyny, które posiadają optymalny stosunek szerokości roboczej plotera do ceny, bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia materiału oraz automatyczny system pozycjonowania OPOS X.

System ten umożliwia odczyt nadrukowanych znaczników (wycinanie nadrukowanych elementów po konturze) nie tylko na standardowych materiałach, ale również na materiałach odblaskowych, holograficznych, lustrzanych a także na różnego rodzaju laminatach. Dzięki zastosowaniu systemu OPOS X plotery Summa SC są idealnym narzędziem do produkcji wszelkiego rodzaju naklejek.

W celu zwiększenia wydajności, nowa seria ploterów wspiera technologię czytania kodu kreskowego (Barcode) i podobnie jak w serii S-Class system OPOS jest automatycznie aktywowany i wyłączany dla zapewnienia nieprzerwanej pracy bez potrzeby interwencji operatora.

W celu zapewnienia maksymalnego wykorzystania materiału i zminimalizowania jego strat, podobnie jak w S klasie, plotery serii SC pozwalają na ustawienie trybu rozszerzonego, umożliwiając cięcie poza standardową szerokością (poza rolkami). Sprzętowe przewidywanie wektorowe, wygładzanie krzywych poprzez zastosowanie specjalnych algorytmów i dołączone oprogramowanie WinPlot znacznie ułatwia operacje takie jak transformacje, skalowanie, grupowanie czy panelowanie. W ploterach SummaCut SC SERIES wykorzystano opatentowaną przez firmę Summa technologię OPTICUT, służącą do niwelowania zniekształceń w miarę zużywania się noży. Plotery zostały wyposażone w port RS-232S oraz port High-Speed USB oraz port LAN, podstawę oraz system podawania mediów z rolki i arkusza. Rodzina SummaCut SC SERIES składa się z 4 modeli różniących się szerokością obszaru roboczego. Ofertę uzupeniają urządzenia serii FX.


Model
D60
D120
D140
D160
Wymiar plotera
100 x 35 x 30 cm
160 x 68 x 112 cm
175 x 68 x 115 cm
198 x 68 x 115 cm
Szerokość medium
7 do 66 cm
12 do 126 cm
18 do 141 cm
18 do 164 cm
Obszar roboczy
* tryb rozszerzony
60cm x 50 m
63 cm
120cm x 50m
123 cm
135cm x 50m
138 cm
157,5cm x 50m
160,5 cm
Typ pozycjonowania
OPOS X, Barcode, system znaczników od 2 do 64 znaczników w osi X, kompensacja osi Y
Dokładność
0,2% lub 0,25 mm
Prędkość
maksymalna predkośc diagonalna 113cm/sekundę
Przyspieszenie
maksymalnie 3G
Nacisk noża
0 - 400 gram, regulacja co 5 gram
Komunikacja
USB
RS232
USB
Ethernet
USB
Ethernet
USB
Ethernet
Oprogramowanie
Cutter Control Winplot MacSign
2. Karetka wykonana została z zachowaniem najwyższej precyzji zapewniając pewne i stabilne cięcie folii przy maksymalnych prędkościach zwiększając produktywność plotera.
3. Zintegrowany z ploterem system podawania materiału zapewnia dokładne i stabilne prowadzenie ciętych materiałów równiez podawanych z roli.
4. Plotery wyposażone sa w system rozpoznawania grafiki OPOS-X
1. Wygodny i intuicyjny panel kontrolny pozwalający na szbkie ustawienie parametrów pracy plotera, a także wykonanie testów kontrolnych.
Menu plotera dostępnye jest w jezyku polskim.
Plotery Summa SC
Plotekspert
Wróć do spisu treści